Як оформити короткостроковий кредит без застави?

Як оформити короткостроковий кредит без застави?

17.03.2019 2 Від mediacom.com.ua

Мікропозики – дуже популярна послуга, яку надають мікрофінансові організації всім громадянам України, що досягли повнолітнього віку. Якщо ви ще не встигли скористатися короткостроковими кредитами без застав та довідок про доходи, то напевно цікавитеся, як правильно це зробити. Адже в непередбачену ситуацію може потрапити кожен, і часто виходом з неї є саме гроші, яких ви можете не мати у своєму розпорядженні в даний момент.

 

Де шукати компанії, що видають мікропозики?

Все дуже легко, оформити таку позику найпростіше в Інтернеті. За запитом швидкий кредит онлайн на карту пошуковик видасть вам десятки мікрофінансових організацій, які надають цю послугу. Так як ви новачок, радимо шукати компанію з акцією 0% для тих, хто вперше звернувся. Так вам не доведеться переплачувати, а залишиться повернути рівно ту суму, яку ви позичали. Також обов’язково порівняйте, наскільки вас влаштовують:

  • доступні суми;
  • сроки кредитування;
  • умови погашення позики;
  • пені при просрочці.

Перш ніж брати кредит онлайн, обов’язково оцініть свої фінансові можливості. Гарненько подумайте, коли ви зможете повернути мікропозику і оформляйте договір на посильні для вас терміни.

 

Як оформити заявку на кредит онлайн?

Заявка оформляється прямо на сайті кредитора. Для початку вам буде потрібно зареєструватися за допомогою електронної пошти та / або телефону. Потім заповнити анкету позичальника, де необхідно надати паспортні дані, податковий номер та номер своєї банківської картки. Зверніть увагу, що швидкі кредити онлайн видаються тільки на карти українських банків і оформлені безпосередньо на заявника.

Для верифікації карти зазвичай використовується блокування невеликої суми, яку ви повинні будете повідомити в особистому кабінеті. Так що простежте, щоб на вашому рахунку було хоча б кілька гривень.

Далі ви відправляєте заявку на перевірку. Вона зазвичай триває близько 10 хвилин, після чого вам прийде на телефон і пошту повідомлення – схвалили вашу заявку чи ні. Позитивну відповідь отримують 88-98% людей, що звернулися. Після схвалення не забудьте ще раз зайти в свій особистий кабінет на сайті і підтвердити угоду на отримання позики. Обов’язково перевірте в угоді суму і сроки кредитування. Зазвичай вона заповнюється автоматично, по інформації в вашій заяві. Але в деяких випадках вам можуть схвалити не ту суму, яку ви замовляли, а трохи менше. Це залежить від аналізу ваших даних в анкеті. Після підтвердження кредитного договору гроші надходять на картку протягом 1-5 хвилин.

 

Як підвищити свої шанси на схвалення заявки?

У переважній більшості випадків МФО схвалює заявки на мікро кредити онлайн. Але невеликий відсоток людей все ж отримують відмови. Щоб не потрапити в їх число:

  • заповнюйте анкету максимально повно;
  • стежте за відсутністю помилок і друкарських похибок;
  • надавайте тільки правдиву інформацію.

Мікрофінансові організації не надто вимогливі до своїх клієнтів, але можуть відмовити з таких причин, як: заборгованості перед іншими МФО, приписка на анексованих територіях, наявність судимості. Також прослідкуйте, щоб під час заповнення анкети на вашому пристрої не використовувався VPN або проксі з’єднання. Це розцінюється як спроба приховати інформацію і може послужити причиною відмови в кредитуванні.

 

Запобіжні заходи

У сфері мікрокредитування працюють не тільки чесні організації, але і шахраї. Щоб не бути обдуреним, співпрацюйте з надійними і відомими МФО. Обов’язково перевіряйте адресу сайту в адресному рядку, так як багато зловмисників маскуються під популярні компанії. Пам’ятайте, що сумлінні МФО не вимагають від вас переказу ніяких грошей (в якості передплати, оплати за оформлення документів, підтвердження володіння картою …). А також не повинні запитувати коди доступу до карток або банкінгу, секретні перевірочні слова. Всю необхідну інформацію ви передаєте кредитору через форму на сайті. 

Якщо ви оформили кредит онлайн, стежте за виконанням своїх зобов’язань. Не порушуйте умови угоди, вчасно вносьте платежі і від співпраці з МФО отримаєте тільки позитивний досвід.