Чи легко оформити онлайн кредит на карту в Україні?

Чи легко оформити онлайн кредит на карту в Україні?

01.05.2019 2 Від mediacom.com.ua

За останні кілька років сфера онлайн кредитування вийшла на новий рівень. Якщо раніше громадяни не поспішали користуватися ними, то сьогодні ситуація змінилася. Кожен другий українець знає, що таке онлайн кредит. Щоб залучити клієнтів, мікрофінансові організації постійно вдосконалюють сервіс обслуговування, спрощують схеми кредитування.

Спочатку можливість кредиту на карту онлайн цілодобово була одним з інструментів використовувалась для залучення нових клієнтів. Набагато простіше подати онлайн заявку і отримати необхідну суму. Ефективність підтверджена статистикою. Чому багато хто цікавиться кредитами онлайн на карту з поганою кредитною історією цілодобово? Переваги онлайн кредитування очевидні:

  • економія часу і коштів;
  • мінімум документів;
  • оперативність в прийнятті рішення.

 

Як заощадити час і кошти?

Як взяти кредит онлайн на карту без відмови в Україні цілодобово, якщо не вистачає часу? Завдяки онлайн заявці на кредит позичальникові не потрібно витрачати час і кошти на пошуки відділення. Досить зайти на сайт, заповнити заявку і отримати позику. Це займе 10-15 хвилин.

Якщо під час заповнення заявки на кредити онлайн на карту виникнуть питання, ви можете задати їх онлайн консультанту, або ж звернутися за телефоном гарячої лінії. Експерти рекомендують заповнювати розширену версію онлайн заявки, щоб надати МФО якомога більше відомостей. В МФО можна взяти позику тільки за паспортом, хоча частіш за все вимагають ІПН. Банки жадають побачити підтвердження доходів у вигляді виписки з зарплатного рахунку, копію трудової книжки і т.д. 

 

Оперативність прийняття рішення

У банку на розгляд заяви йде до 36 годин (залежить від заявки та типу кредиту). У МФО можна отримати кредит онлайн на карту без відмови і дзвінків максимум за 1-2 години. Рішення банку по онлайн заявці є лише попереднім. Остаточне рішення виноситься після перевірки документів і безпосереднього спілкування з позичальником.

Нерідко позитивне рішення можна отримати протягом 10-15 хвилин. Відразу після її схвалення клієнт отримує гроші на вказаний номер банківської карти.

 

Недоліки отримання позики через Інтернет

Головний недолік отримання кредиту в МФО – його особливості. Так як, видаючи кредит по одному або двум документам, фінансові установи ризикують. Мінімум інформації сковує дії банків або МФО, якщо позичальник відмовиться від погашення заборгованності.

Яким чином компенсувати ризики?

  • скоротити термін кредитування; 
  • підвищити відсоткову ставку; 
  • зменшити розмір позики. 

У МФО взяти онлайн кредит можна на суму до 15 000 гривень на термін до 1 місяця. Ставка – до 2% на добу. Як поліпшити умови кредитування? У МФО змінити параметри кредитування можна за допомогою успішного погашення позики, яка була отримана раніше. Після своєчасного погашення першого кредиту, який був отриманий через Інтернет, клієнт може розраховувати на знижену відсоткову ставку і збільшений ліміт. Крім спеціальних умов по кредиту, деякі МФО пропонують участь в партнерських програмах.