Онлайн кредит швидко і не виходячи з дому: правда чи міф?

Онлайн кредит швидко і не виходячи з дому: правда чи міф?

03.07.2019 2 Від mediacom.com.ua

Щоб отримати кредит на онлайн кредит терміново не виходячи з дому, клієнту МФО не потрібно збирати довідки, займатися пошуком поручителів чи ставити майно під заставу. Мова йде про прості кредитні програми з мінімальними вимогами до позичальника. 

Отримати кредити онлайн без відсотків (в рамках акційної пропозиції) можна навіть при наявності негативної кредитної історії. Позичальник отримує необхідну йому суму швидко. Гроші буквально через годину надходять на банківську картку клієнта. І не має значення в який час відбувалося оформлення, адже мова йде про кредити онлайн на карту цілодобово.

На сьогоднішній день пропозицій від мікрофінансових компаній, які готові видавати моментальний кредит онлайн на карту, більше ніж достатньо. Всі кредитні установи стараються запропонувати позичальнику якомога вигідніші умови. Тому ви можете вибрати найбільш підходящу пропозицію і звернутися за її наданням. Вам не потрібно кудись ходити, вся необхідна для оформлення інформація знаходиться сайті обраної МФО.

 

Вам доведеться пройти всього кілька кроків.

  • Вивчіть запропоновані пропозиції по кредитам онлайн на банківську карту України, визначте оптимальний варіант оформлення.
  • Кредитор запропонує заповнити анкету або зареєструватися на його сайті. Буде потрібно вказати основні відомості про себе, паспортні дані, номер телефону, реквізити банківської картки.
  • Після відправки заявки очікуйте результату розгляду. МФО працюють швидко, тому рішення ви отримаєте протягом 15-ти хвилин. Інколи все відбувається миттєво.
  • Більшість заявок закінчуються схваленням. Після вивчення позичальником тексту електронного договору і підтвердження факту ознайомлення з усіма умовами, мікрофінансова організація здійснює перерахування коштів.

 

Умови видачі коштів

Терміновий кредит онлайн на карту – невелика грошова позика короткострокового типу, яку можна отримати через Інтернет не виходячи з дому. Суму в 100000 гривень таким чином отримати неможливо, позики з перерахуванням на картку видаються з лімітом – не більше 20000 гривень. Підвищені ліміти доступні позичальникам, які звертаються за мікрокредитами на регулярній основі.

На повернення коштів стандартно відводиться термін не більше місяця. Отримати кредит на карту онлайн на рік не вийде. Це мінімальна онлайн-позика, яка покликана виручити людину, що терміново потребує грошової допомоги. Якщо вам потрібен стандартний довгостроковий кредит з великим лімітом, то МФО в якості кредитора не підійде.

Вимоги до позичальників:

  • видача коштів можлива лише з 18 років;
  • кредит доступний тільки громадянам України;
  • обов’язкова наявність постійної прописки;
  • клієнт повинен мати джерело доходів;
  • паспорт або його копія.

Мікрокредитні компанії працюють з громадянами, які не можуть отримати схвалення від банку. Позики офіційно надаються безробітним, молодим і літнім громадянам, позичальникам з поганою кредитною історією. Розраховуючи отримати кредит на карту онлайн терміново, не варто сподіватися на поголовне схвалення без перевірок. Заявник все одно буде розглядатися і оцінюватися. Якщо у нього немає доходу, або досьє містить інформацію про неприємності, можна отримати відмову. Але пропозицій по видачі позик багато, просто в разі відмови спробуйте знайти іншого кредитора і направте йому заявку.