Мікрокредити: плюси, вимоги кредитора, чим відрізняються від банківських кредитів

Мікрокредити: плюси, вимоги кредитора, чим відрізняються від банківських кредитів

20.02.2020 0 Від mediacom.com.ua

Сьогодні життя людини дуже динамічне. Тому економія часу має надважливе значення. Коли гроші потрібні терміново і часу на довгу паперову тяганину чи простоювання нескінченних черг в банках не немає, на допомогу приходить кредит онлайн на карту. Ще зовсім недавно подібна форма кредитування була екзотикою. Сьогодні ж оформлення кредиту в Інтернеті стало поширеним явищем.

 

Які переваги ви отримуєте, оформляючи кредит онлайн без фото?

Головна перевага в тому, що заповнити заявку можна вдома, не встаючи з крісла. Це дозволяє уникнути черги на етапі оформлення і заощадити час, який прийшлось би витратити на шлях до банку і назад.

 

Лояльне відношення

МФО відноситься до клієнтів, які оформляють кредит онлайн, більш лояльно. Як правило, оформлення кредиту відбувається за двома документами без довідки про доходи. При цьому, іноді мікрофінансова організація може навіть знизити відсоткову ставку.

Немає необхідності підлаштовуватися під графік: заповнити онлайн-заявку можна в будь-який зручний час 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Як правило, організація розглядає онлайн-заявку на кредит онлайн на карту без дзвінків протягом лічених хвилин, адже кредитору не треба відразу перевіряти пакет документів.

У Вас є можливість відправити заявку відразу кільком кредиторам, а потім, отримавши їх позитивні відповіді, порівняти умови, на яких ті готові кредитувати, і вибрати дійсно вигідну пропозицію..

Таким чином, онлайн кредитування можна сміливо назвати одним з найперспективніших і зручних видів позики. І в подальшому можна очікувати розвиток напрямку.

Онлайн-заявка – типовий бланк, в який потрібно вносити основні дані, що підтверджують особу та платоспроможність клієнта. На сьогоднішній день у багатьох МФО з’явилася можливість оформлення кредиту тільки з віковими обмеженнями. 

У переважній більшості всі питання в заявці пов’язані з вашим віком, освітою, цілями отримання кредиту і бажаною сумою позики. Від відповідей більшою мірою та від самого позичальника залежить все. Чим чеснішими будуть дані відповіді, тим більша ймовірність схвалення заявки.

Якщо кредит схвалений, то з вами обов’язково зв’яжеться співробітник МФО і скаже, як діяти далі. Якщо рішення – відмова, то повторну заявку в цю МФО можна подати через кілька місяців (від 1 до 6 міс.). 

 

Переваги кредиту на карту онлайн без відмови в Україні перед банками

В порівнянні з актуальними банківськими пропозиціями, МФО пропонують більш вигідні умови. Це може прозвучати дивно, але це дійсно так. Наприклад, мікрофінансова організація не потребує ніяких довідок. В той час коли банк за допомогою онлайн-заявок просто скорочує процедуру оформлення (вам все одно доведеться їхати в найближче відділення), мікрофінансові установи використовують закритий цикл. 

Більше того, послуги МФО в більшості випадків доступні в будь-який час доби. Тобто якщо кошти терміново потрібні ввечері або вночі, ви точно так само як і вдень можете розраховувати на оперативну грошову позику. 

Потрібно просто бути трішки впевненішим. Прийшов час довіряти Інтернету так само, як це роблять мільйони користувачів по всьому світу. Вдалих онлайн-заявок!